Kto sme?

Sme spoločnosť zaoberajúca sa zakladaním, zmenami a predajom spoločností, máme dlhodobé skúsenosti so zakladaním spoločností a neustále sa snažíme uľahčiť založenie spoločnosti pre Vás, našich zákazníkov, aby ste ušetrili čo najviac času a zaplatili čo najmenej. Rýchlosť založenia s.r.o. je v našej firme prioritou číslo 1 Na Vaše dotazy odpovieme IHNEĎ a so všetkým Vám radi pomôžeme.

Prečo naša spoločnosť

Icon Najlacnejsi
Sme NAJLACNEJŠÍ na SR

Disponujeme "zaručeným elektronickým podpisom" vďaka ktorému vám Osvedčenie o živnostenskom oprávnení vybavíme úplne ZADARMO

Icon Skusenosti
Skúsenosti

Viac ako 3000 spokojných klientov a dlhodobé skúsenosti so zakladaním s.r.o.

Icon Komfort
Šetrite čas

Ušetríme Vás od behania po úradoch a zložitých právnych úkonov

Icon Vzdelanie
Odbornosť

Naši zamestnanci majú právne vzdelanie

Ako sme začali

Mgr. Michal Kaliak: K zakladaniu spoločností som sa dostal ešte popri štúdiu práva, kedy ma začalo baviť obchodné právo. Začal som sa viac zaujímať o túto tématiku a prechádzať si všetky možnosti, ktoré ponúka. Jedného dňa som na českej televízii videl reláciu kde sa rozoberali podnikateľské plány a bol tam jeden pán právnik ktorý hladal investora pre svoju spoločnosť, ktorá by zakladala spoločnosti v Českej republike, investori boli z jeho podnikateľského plánu nadšení a ochotne investovali do jeho spoločnosti. 

Vtedy som si povedal že by som niečo podobné mohol skúsiť aj ja na Slovensku, ale keďže som nemal investora skúsil som požiadať o príspevok na podnikanie z úradu práce. Po pár mesiacoch, príprave podnikateľského plánu, zvládnutia potrebnej skúšky som dostal príspevok od úradu a mohol si zriadiť spoločnosť. 

Od vtedy sa naša stránka www.sro-start.sk niekoľko krát menila a vylepšovala aby som vedel poskytnúť klientom čo najlepšie a najrýchlejšie služby. Prešlo už pár rokov a stovky spokojných klientov ktorým som založil s.r.o., previedol zmeny v spoločnosti alebo založil živnosti a iné služby. Jej momentálnu podobu môžte sami vidieť. Dúfam, že sa Vám moja stránka a páči a budete spokojný so všetkými službami.

Prehlásenie

Naša spoločnosť neposkytuje právne ani daňové poradenstvo. Spoločnosť Elula s.r.o. neposkytuje služby podľa zákona č. 586/2003 Z.z. o advokácií ani podľa zákona č. 78/1992 Z.z o daňových poradcoch a Slovenskej komore daňových poradcov. V prípade, že sú v rámci našej činnosti našimi klientmi vyžadované právne služby alebo daňové poradenstvo, obraciame sa za účelom ich poskytnutia na osoby oprávnené tieto služby poskytovať.